Wyświetl pojedynczy post
konaar
Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4051
Stary 01.06.2011, 22:00
z profilu weszlo na FB:

Cytat:
Maaskant obraził się na gali Ekstraklasy, że nie został wybrany trenerem roku. Strzelił focha i ostentacyjnie wyszedł. Ha! Ponadto oświadczył, że jak medale będzie wręczał Piechniczek, to Wisła ich nie przyjmie.
Odpowiedz cytując