|
Member
Offline
|
#4051

01.06.2011, 22:00
|
z profilu weszlo na FB:
Cytat:
|
Maaskant obraził się na gali Ekstraklasy, że nie został wybrany trenerem roku. Strzelił focha i ostentacyjnie wyszedł. Ha! Ponadto oświadczył, że jak medale będzie wręczał Piechniczek, to Wisła ich nie przyjmie.
|
|
|