Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2594
Stary 01.06.2011, 21:41
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Jedyny puchar o jaki oni mogą walczyć, to Puchar Polski, bo tam całe szczęście dla nich nie muszą się kwalifikować.
Chyba o puchar Weszło - tym razem dla najlepszej drużyny w paski.

Zrobił się trochę OT, więc napiszę że moim zdaniem Amika - podobnie jak większość polskich klubów - pieniądze za wcześniejsze transfery po prostu przejadła (bieżące płatności, w tym wysokie płace). Więc muszą sprzedawać, żeby:
a) zapewnić odpowiedni budżet, przy zmniejszonych wpływach z biletów
b) zrobić odpowiednie zmiany kadrowe

Wymiana Lewandowskiego na Rudnevsa nie odbyła się bezboleśnie. Wprawdzie Rudnevs strzelił kilka ważnych goli w europejskich pucharach, ale gra mniej regularnie od Lewego i znacznie mniej "kreuję" grę. Lewy był siłą napędową całej formacji ofensywnej, Rudnevs jedynie ważnym jej ogniwem.

Podobnie istotnym elementem układanki był Peszko - jak do tej pory nie udało się go zastąpić, mimo że próbowano.

Stilić może i jest leniwy, ale robi różnicę. W dodatku od pół roku co najmniej strzela focha i gra poniżej swojego potencjału. Jego odejście to też spora strata.

Amice ostatnio transfery nie wychodziły, a teraz dodatkowo się osłabią. Więc potrzebują okienka takiego, jak my mieliśmy w zimie. Moim zdaniem jest to mało realne.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 01.06.2011 o godz. 21:48.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując