Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 01.06.2011, 21:36
Jestem całym sercem za Dallas - Dla takich ludzi jak Kidd czy Nowitzki to pewnie ostatnia szansa na pierścień...
Co do Shaq'a, cóż żal było patrzyć jak rozmieniał się na drobne.Ze starej gwardii zostaje jeszcze Hill - ciągle w niesamowitej formie
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując