leszekm_ napisał(a):

|
Heat będą wygrywać przez następne parę lat rok w rok, albo przynajmniej dochodzić do finałów. Pakę mają niemożliwą.
|
Jak Bullsi nie stracą nikogo ze swojego zespołu (Rose-Booz-Noah) i będą w stanie ściągnąć jeszcze jakiego topowego SG to myśle, że są w stanie z nimi powalczyć. Oni mają "rozwojowy zespół" i Rose będzie jeszcze lepszy.