Wyświetl pojedynczy post
Biuro Prasowe
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11503
Stary 01.06.2011, 17:59
Wersja poniżej jest dużo bliższa prawdy.
Dodamy tylko, że przemawiał na gali trener drugiego Śląska, trzeciej Legii, ósmej Lechii. A Wisłę zbyli podśmiewaniem się z Małeckiego, któremu prowadzący powiedzieli, że nadaje się do Mam Talent (Mały zbył to mówiąc, że słyszał co innego) oraz zaproszeniem prezesa Basałaja na jedno zdanie...
No i na koniec zalecili jeszcze naszym piłkarzom, żeby krzyknęli Jazda, jazda, jazda. Nasi się nie dali i pokrzyczeli Mistrz, mistrz nasz TS ;-)

szprotson napisał(a):Wyświetl post
ok bo sie grubo robi.

Ja słyszałem WCZORAJ, (zaznaczam wczoraj z racji że info z weszło pojawiło sie dzisiaj) całkowicie inną historię.
Mianowicie trener Maaskant podobno podzcas wycieczki do Warszawy cała droge uczył sie z kartki, na pamięć podziękowań dla m.in kibiców za obecny sezon. Nie było to łatwe, ale sie nauczył. Podobno bardzo sie zdenerwowali gdy Roberto nie dostał dopuszczony do głosu i wtedy wszyscy chłopaki z druzyny wstawili sie za trenerem ze maja w dupie taką galę ,i po odebraniu medali wrócili do autokaru.Jak ktoś oglądał gale to z pewnością zauważył brak wywiadów z Naszymi asami. Oczywiście poczekali na BB który był gościem tam i wrócili do krk. Maaskant i reszta podobno byli bardzo zniesmaczeni tym faktem i wypięli sie na Ekstraklase.

Ja coś takiego słyszałem wczoraj jako anegdotkę, ale skoro dzisiaj weszło pisze swoją wersje to ja napiszę swoją.
Oczywiście info które dostałem była od osoby która tam była, ba, nawet odebrała medal.
Biuro Prasowe Wisły Kraków
Odpowiedz cytując