Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1044
Stary 01.06.2011, 17:57
Pozwolicie że wróce do kawałka Dody z Fokusem. Jest już w Internecie wersja studyjna:

http://eyeti.wrzuta.pl/audio/0tQDqHFVdmA


Jak wrażenia? Dla mnie jednak zbyt popowo...
Odpowiedz cytując