|
To jak Ty bys chcial wybrac najlepszego trenera skoro kazda wtope zespoly zrzucasz na pilkarzy a trenera wybielasz? W takim razie powinno byc 16 najlepszych trenerow w tym roku bo przeciez jak Polonia spadla to nie wina trenera bo to pilkarze sie nie starali itd
|