|
O tej "aferze" na gali to słyszę pierwszy raz. Ale jak oglądałem to właśnie się dziwiłem że czemu się jakoś tak nie cieszą z tych medali, czuć było taką nie chęć.
A co do trenera roku, Lenczyk no może tak, ale rzeczą jasną jest że trenerem roku powinien zostać trener Mistrza kraju. Jeszcze najlepszy gracz sezonu Mierzejewski.
Cała ta gala to pic na wodę. Szkoda że nasi musieli jechać kawał drogi na wieś żeby je odebrać.
|