Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11492
Stary 01.06.2011, 15:38
Cytat:
Maskant nie został wybrany na trenera roku ponieważ nie jest Polakiem i inni Polscy trenerzy nigdy by na niego nie oddali głosu . Leńczyk osiągnął bardzo dobry wynik ale Maskant również - jeśli uważacie że Robert miał łatwe zadanie budując w trakcie sezonu zespół gdzie większość piłkarzy dopiero co przyszła do klubu to gratuluję poczucia humoru . Obaj trenerzy przyszli w trakcie sezonu , nie przepracowali okresu przygotowawczego do początku sezonu a mimo to poukładali te zespoły i pod ich wodzą zaczęły prezentować się o niebo lepiej niż przed ich przyjściem . Jedyną różnicą jest to że Leńczyk zdobył wicemistrzostwo a Maskant mistrzostwo więc dlaczego ten pierwszy został trenerem roku a nie ten drugi który osiągnął w tym sezonie sportowo więcej? Choć ja i tak nie wierzę w to co podaje weszło - oni zawsze lubią pewne rzeczy nieco podkoloryzować żeby zrobić małe zamieszanie
Odbiegajac od tego czy slowa weszlo sa prawda. Nie uwazam ze latwe bylo zdobycie Mistrzostwa. Szacunek za to ze zbudowal druzyne ale tak samo druzyne zbudowla Lenczyk. I chyba wiekszym osiagnieciem jest zrobic z zespolu ktory bil sie na poczatku o utrzymanie a realnie mial walczyc o srodek tabeli vicemistrza niz z klubu jakim jest Wisla Mistrza
Odpowiedz cytując