Cytat:
|
Maskant nie został wybrany na trenera roku ponieważ nie jest Polakiem i inni Polscy trenerzy nigdy by na niego nie oddali głosu . Leńczyk osiągnął bardzo dobry wynik ale Maskant również - jeśli uważacie że Robert miał łatwe zadanie budując w trakcie sezonu zespół gdzie większość piłkarzy dopiero co przyszła do klubu to gratuluję poczucia humoru . Obaj trenerzy przyszli w trakcie sezonu , nie przepracowali okresu przygotowawczego do początku sezonu a mimo to poukładali te zespoły i pod ich wodzą zaczęły prezentować się o niebo lepiej niż przed ich przyjściem . Jedyną różnicą jest to że Leńczyk zdobył wicemistrzostwo a Maskant mistrzostwo więc dlaczego ten pierwszy został trenerem roku a nie ten drugi który osiągnął w tym sezonie sportowo więcej? Choć ja i tak nie wierzę w to co podaje weszło - oni zawsze lubią pewne rzeczy nieco podkoloryzować żeby zrobić małe zamieszanie
|
Odbiegajac od tego czy slowa weszlo sa prawda. Nie uwazam ze latwe bylo zdobycie Mistrzostwa. Szacunek za to ze zbudowal druzyne ale tak samo druzyne zbudowla Lenczyk. I chyba wiekszym osiagnieciem jest zrobic z zespolu ktory bil sie na poczatku o utrzymanie a realnie mial walczyc o srodek tabeli vicemistrza niz z klubu jakim jest Wisla Mistrza