Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11489
Stary 01.06.2011, 15:20
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Niech ktos powie Maaskantowi ze w Polsce sie nie zostaje trenerem roku za to ze sie z Wisla, ktora zdominowala ostatnie 15-lecie zdobedzie Mistrzostwo Polski
Maskant nie został wybrany na trenera roku ponieważ nie jest Polakiem i inni Polscy trenerzy nigdy by na niego nie oddali głosu . Leńczyk osiągnął bardzo dobry wynik ale Maskant również - jeśli uważacie że Robert miał łatwe zadanie budując w trakcie sezonu zespół gdzie większość piłkarzy dopiero co przyszła do klubu to gratuluję poczucia humoru . Obaj trenerzy przyszli w trakcie sezonu , nie przepracowali okresu przygotowawczego do początku sezonu a mimo to poukładali te zespoły i pod ich wodzą zaczęły prezentować się o niebo lepiej niż przed ich przyjściem . Jedyną różnicą jest to że Leńczyk zdobył wicemistrzostwo a Maskant mistrzostwo więc dlaczego ten pierwszy został trenerem roku a nie ten drugi który osiągnął w tym sezonie sportowo więcej? Choć ja i tak nie wierzę w to co podaje weszło - oni zawsze lubią pewne rzeczy nieco podkoloryzować żeby zrobić małe zamieszanie .
Co do Piechniczka to rozumiem te zachowania . Gość oskarża naszego trenera i dyrektora nawet ich nie znając osobiście o jakieś układy przy transferowaniu piłkarzy ( co jest poważnym oskarżeniem w świecie futbolu) nie mając na to żadnych dowodów!!! Powiedział tak bo myślał że wszystko mu wolno, każdego może obrazić i nikt mu nie podskoczy przez co sprawa wylądowała w sądzie i teraz taka osoba miała wręczać nam medale i podawać rękę że niby wszystko cacy ?
Ostatnio edytowane przez fanfan : 01.06.2011 o godz. 15:23.
Odpowiedz cytując