|
Reszczyńskiemu zarzucało się że bardziej pracuje na dobro TF niż Wisły, a teraz jeszcze objął stanowisko do spraw finansów, Pilch tak samo z zarządu TF
Dla mnie oni nie powinni zajmować się Wisłą, ogólnie klubem piłkarskim, nie mają do tego predyspozycji i doświadczenia, niech siedzą tylko w Telefonice - osobiste zdanie
Ostatnio edytowane przez CH. : 01.06.2011 o godz. 15:15.
|