szprotson napisał(a):

Wracając do tematu Naszych piłkarzy.
Widze ze nikt nie poruszył (albo nie chciał albo nie wiedział) tematu afery ktora powstała na Gali Ekstraklasy.
Wersje są dwie, ja wierze w tą która słyszałem w poniedziałek a nie w to co dziś napisało weszło.
no ale każdy ma prawo wierzyć w co chce.
|
Mógłby ktoś powiedzieć coś więcej na ten temat? Bo nie jestem w temacie.