Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9578
Stary 01.06.2011, 13:11
yarow napisał(a):Wyświetl post
... a tak konkretnie to o co Ci chodzi ?

Nawet jeśliby tysiące osób, które są jednocześnie kibicami Wisły wpisały się tam pod własnym imieniem i nazwiskiem to cóż?

Wiadomość "prawdziwa" czy plotka, informacja żyje własnym życiem. Tak jak rozmawiamy na ten temat w tym miejscu tak i social mediów to nie ominie, to oczywiste. Wolność słowa poza tym. Podobno.
O to że o takie wpisy to mógłbym podejrzewać 13 latków, a nie dorosłych facetów ;-)
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując