|
Milionowy raz napiszę, że zamienienie loga S.A. na Białą Gwiazdę na koszulce,byłoby najlepszym ruchem marketingowym, który znacząco zwiększyłby sprzedaż koszulek meczowych i akcesoriów (czyt. szalików z BG, co nie wyklucza loga S.A. po jednej ze stron szalika, w materiałach drukowanych niech zostanie S.A, ale na wiślackim gadżecie BG musi być).
Również znak BG, poprzez jej wizerunek na koszulce meczowej poprawił by rozpoznawalność naszego klubu poza granicami Polski. Spółka S.A nic na tym nie traci, może tylko zyskać, panie Basałaj, pan to wie i wszyscy to wiedzą. Więc dla czego by nie!
|