Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
maciekmiszcz
Senior Member
Od: 12.2005
Skąd: Gdańsk
Offline
#
22143
01.06.2011, 10:38
Kobieta_Wislak
napisał(a):
to że sprzedawcy polecali nie oznacza że to dobre jest
może dużą prowizję od tego mieli ;-)
zerknę na niego, dzięki
gwarantuję, że sprzedawcy nie chcieli tylko i wyłącznie na mnie zarobić;p (znajomi
maciekmiszcz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maciekmiszcz
Znajdź inne posty napisane przez maciekmiszcz