|
Jacy wy jestescie niekumaci------------->bez napinki nie otwieramy calego stadionu bo w klubie czekaja na puchary i gre z renomowanym przeciwnikiem dzieki temu beda miec ;podkladke ze na otwarcie przyjechala znana firma-a klub zaoszczedzi na zaproszeniu wielkiej firmy .Tylko mi nie pisac ze skoro nie otwieramy calego stadionu to tracimy kasiore na biletach bo ja wam odpisuje odrazu ze w klubie wiedza ze powyzej 20 tysiecy by nie bylo na maczu feta to inna sprawa bo rzyucili za grosze bilety a i na fecie kazdy chcial byc na stadionie bo za smieszne 18-25zeta to w barze by sie dwa piwa wypilo wiec logiczne ze lepiej przyjksc obejrzec mecz na zywca a pozniej wypic dwa browary w puszcze za 5zl niz siedziec w knapie ogladac mecz w tv i pic piwo za 10zl.
|