Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
18725
01.06.2011, 09:35
instalacja oddymiania nie wydaje się wielkim problemem, najwyżej zrobią ją w przerwie zimowej...
co martwi przede wszystkim w kontekście pucharów to brak wyznaczenia wydzielonych sektorów dla kibiców gości wraz z osobną drogą dojścia i parkingiem...
zybert77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zybert77
Znajdź inne posty napisane przez zybert77