Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18725
Stary 01.06.2011, 09:35
instalacja oddymiania nie wydaje się wielkim problemem, najwyżej zrobią ją w przerwie zimowej...

co martwi przede wszystkim w kontekście pucharów to brak wyznaczenia wydzielonych sektorów dla kibiców gości wraz z osobną drogą dojścia i parkingiem...
Odpowiedz cytując