maciekmiszcz napisał(a):

Sam bardzo długo się zastanawiąłem nad tym jaki model wybrać. Na komputerach jakoś super się nie znam więc zacząłem czytać różne testy, opisy w internecie i dowiadywałem się u sprzedawców. Z komputerów/netbooków o przekątnej max 12 cali wszyscy polecali mi właśnie tego. Wydajny, lekki, niezła bateria
|
to że sprzedawcy polecali nie oznacza że to dobre jest

może dużą prowizję od tego mieli ;-)
zerknę na niego, dzięki
włączam lapka i mam

WTF?
zrestartowałam, nadal się pokazało, odinstalowałam coś co miało w nazwie facemoods i nic
pomocy