Wyświetl pojedynczy post
Kobieta_Wislak
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22137
Stary 01.06.2011, 08:44
maciekmiszcz napisał(a):Wyświetl post
Sam bardzo długo się zastanawiąłem nad tym jaki model wybrać. Na komputerach jakoś super się nie znam więc zacząłem czytać różne testy, opisy w internecie i dowiadywałem się u sprzedawców. Z komputerów/netbooków o przekątnej max 12 cali wszyscy polecali mi właśnie tego. Wydajny, lekki, niezła bateria
to że sprzedawcy polecali nie oznacza że to dobre jest może dużą prowizję od tego mieli ;-)
zerknę na niego, dzięki

włączam lapka i mam
WTF?
zrestartowałam, nadal się pokazało, odinstalowałam coś co miało w nazwie facemoods i nic
pomocy
Powód: a bo jakieś wieeeeelkie to zdjęcie było ;-)
Ostatnio edytowane przez Kobieta_Wislak : 01.06.2011 o godz. 08:46.
"... Bo to miłość, pasja, To mój sposób na życie,
Mam trójkolorowy świat i innego nie chcę widzieć nigdzie..."
Odpowiedz cytując