Wyświetl pojedynczy post
maciekmiszcz
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22135
Stary 01.06.2011, 05:39
Kobieta_Wislak napisał(a):Wyświetl post
ale dlaczego polecasz?

Sam bardzo długo się zastanawiąłem nad tym jaki model wybrać. Na komputerach jakoś super się nie znam więc zacząłem czytać różne testy, opisy w internecie i dowiadywałem się u sprzedawców. Z komputerów/netbooków o przekątnej max 12 cali wszyscy polecali mi właśnie tego. Wydajny, lekki, niezła bateria
Odpowiedz cytując