Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

Nie przesadzam
otoż wydaje mi się, że jedynym możliwym pomysłem na przywrócenie Białej Gwieździe miejsca na koszulkach jest olewanie klubowych szmir z logo TF. Po kieszeni i znajdzie sie powod, dla ktorego jednak warto wrócić do tradycji.
|
Wierzysz w to

jak dla mnie jest to zupełnie nie wykonalne.. za dużo osób ma zajawke na Wisłe właśnie przez TF... podejrzewam że większość z 24 tyś co byli na meczu z Polonią, nawet nie dostrzega róźnicy pomiędzy Herbem S.A a TS... i to paradoksalnie wszystko przez sukcesy klubu. dobrze że teraz Koszykarki i futsalowcy mają sukcesy, bo tak to ludzie by zapomnieli całkiem o TS