Nie przesadzam
Bardzo antymarketingowa postawa, wiem
cieszy mnie to
otoż wydaje mi się, że jedynym możliwym pomysłem na przywrócenie Białej Gwieździe miejsca na koszulkach jest olewanie klubowych szmir z logo TF. Po kieszeni i znajdzie sie powod, dla ktorego jednak warto wrócić do tradycji.
Szanuje się tylko tych, którzy szanują siebie samych. Tradycja jest istotą szacunku. Tyle w temacie.