Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1523
Stary 31.05.2011, 23:07
Nie przesadzam

Bardzo antymarketingowa postawa, wiem
cieszy mnie to

otoż wydaje mi się, że jedynym możliwym pomysłem na przywrócenie Białej Gwieździe miejsca na koszulkach jest olewanie klubowych szmir z logo TF. Po kieszeni i znajdzie sie powod, dla ktorego jednak warto wrócić do tradycji.

Szanuje się tylko tych, którzy szanują siebie samych. Tradycja jest istotą szacunku. Tyle w temacie.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując