Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1521
Stary 31.05.2011, 22:24
B&B napisał(a):Wyświetl post
Biała Gwiazda na sercu, jako tło trybuna C z Kibicami, i komplet wyjazdowy jest gotowy

.
A potem dalej narzekaj na "niewiadomo co" i cepelię...

Gładka koszulka, 3 paski i ew. jakiś gadżet jak kołnierzyk, czy skromny detal.

Na każdej mojej wiślackiej koszulce mam Białą Gwiazdę. Na jednej nawet dwie.
.
Odpowiedz cytując