B&B napisał(a):

Biała Gwiazda na sercu, jako tło trybuna C z Kibicami, i komplet wyjazdowy jest gotowy 
.
|
A potem dalej narzekaj na "niewiadomo co" i cepelię...
Gładka koszulka, 3 paski i ew. jakiś gadżet jak kołnierzyk, czy skromny detal.
Na każdej mojej wiślackiej koszulce mam Białą Gwiazdę. Na jednej nawet dwie.