Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13891
Stary 31.05.2011, 21:52
Panowie, jest rzecz do sprawdzenia. Wydaje mi się, że w tym sezonie padł pewien rekord.

Wiąże się on z osobą Tomasza Frankowskiego, który po 12 latach od 1 zwycięstwa w tej klasyfikacji odzyskał koronę króla strzelców. Jak się nie mylę, nikomu w historii nie udało się czegoś takiego, największy odstęp między pierwszym a ostatnim (w przypadku Franka w sumie jeszcze nie wiadomo czy ostatnim) tytułem króla strzelców jaki naliczyłem to bodajże 8 lat Lucjana Brychczego.
Odpowiedz cytując