Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1516
Stary 31.05.2011, 21:43
^^też tak masz, że jak widzisz 'kibiców' w szaliku z logiem S.A. i mówisz pod nosem - ja pie**ole...

Mnie ciekawość nowych koszulek i transferów zżera ciut. Mieli uwzględnić uwagi kibiców. Ciekawe jakie uwagi uwzględnią? Jeżeli jedyną (czyt. jedyną słuszną /ha głos polityka przemawia przeze mnie/) uwagą kibiców była BG na piersi

Będzie rozczarowanie, przynajmniej dla mnie. BG mało realna, ale może jednak?
Odpowiedz cytując