^^też tak masz, że jak widzisz 'kibiców' w szaliku z logiem S.A. i mówisz pod nosem - ja pie**ole...
Mnie ciekawość nowych koszulek i transferów zżera ciut. Mieli uwzględnić uwagi kibiców. Ciekawe jakie uwagi uwzględnią? Jeżeli jedyną (czyt. jedyną słuszną /ha głos polityka przemawia przeze mnie/) uwagą kibiców była BG na piersi
Będzie rozczarowanie, przynajmniej dla mnie. BG mało realna, ale może jednak?