Jak nie lubię tego Realu, tak znów mają fajne te domówki.
Co do prezentacji nowych trykotów- myślę, że będą wcześniej, bo przecież 12.07 będziemy już grać eliminacje także mi się wydaje, że klub weźmie to pod uwagę.
Inna sprawa, że wciąż cicho o nowych strojach...