Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1514
Stary 31.05.2011, 21:30
Jak nie lubię tego Realu, tak znów mają fajne te domówki.

Co do prezentacji nowych trykotów- myślę, że będą wcześniej, bo przecież 12.07 będziemy już grać eliminacje także mi się wydaje, że klub weźmie to pod uwagę.
Inna sprawa, że wciąż cicho o nowych strojach...
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując