Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1511
Stary 31.05.2011, 21:02
Ja tam na koszulkach widzę Białą Gwiazdę.


wonski_eNHa napisał(a):Wyświetl post
Nowy wzór dla Realu M. Świetnie się prezentują, uwagę zwraca herb. Chyba z jakiegoś plastiku, nawet niezły pomysł.
Mam nadzieję, że nasze stroje też będą tak 'ze smakiem' zaprojektowane. Żeby nie było oczopląsu od patrzenia.

http://www.footballshirtculture.com/...ts-leaked.html

2010-07-12 data prezentacji poprzednich kitsów. Oby w tym nowym sezonie były wcześniej.
logo jest ze skóry.
.
Odpowiedz cytując