Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11474
Stary 31.05.2011, 20:57
zastanawiam się czy można w jakiś sposób ocenić kontuzję po tym, że zawodnik normalnie chodzi, normalnie porusza się mimo kontuzji ?

bo na filmie z gali, widać, że Maor chodzi zupełnie normalnie, tak jakby nie czuł bólu albo nie miał żadnych kłopotów z poruszaniem nogą.

a poza tym - strasznie stremowany/zawstydzony był gdy odbierał nagrodę skromny człowiek.
Odpowiedz cytując