zastanawiam się czy można w jakiś sposób ocenić kontuzję po tym, że zawodnik normalnie chodzi, normalnie porusza się mimo kontuzji ?
bo na filmie z gali, widać, że Maor chodzi zupełnie normalnie, tak jakby nie czuł bólu albo nie miał żadnych kłopotów z poruszaniem nogą.
a poza tym - strasznie stremowany/zawstydzony był gdy odbierał nagrodę

skromny człowiek.