Blaszczu16 napisał(a):

Tak się zastanawiam, czy hipotetyczny awans do Ligii Mistrzów naprawdę sprawi, że odjedziemy reszcie stawki na kilka lat. Przykłady:
FC Unirea
Steaua Bukareszt
Artmedia Petrżałka
FC Thun
Debrecen
Pokazują, że pieniądze z LM nie gwarantują dominacji na krajowym podwórku. Tak się zastanawiam, czym to może być spowodowane?
|
Brak fachowcow, i pieniadze moze ida na inne cele niz rozwoj klubu (sa przejadane).