Sensej napisał(a):

Patrząc na wydarzenia z poprzednich sezonów i prezentacje beniaminków czy to jeszcze wówczas Kolportera Korony Kielce, czy jeszcze wcześniej Górnika[Bogdanka] Łęczna można pokusić się o stwierdzenie, że jeden z beniaminków przez pół roku będzie zajmował miejsce w górnej połowie tabeli po czym w rundzie wiosennej będzie systematyczny spadek w dolne rejony tabeli i na koniec walka o utrzymanie - wielce prawdopodobne, że znowu z Cracovią
