Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13885
Stary 31.05.2011, 20:30
Sensej napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/158/news1...beskidzia.html

Nie powiem trochę się zdziwiłem.
Patrząc na wydarzenia z poprzednich sezonów i prezentacje beniaminków czy to jeszcze wówczas Kolportera Korony Kielce, czy jeszcze wcześniej Górnika[Bogdanka] Łęczna można pokusić się o stwierdzenie, że jeden z beniaminków przez pół roku będzie zajmował miejsce w górnej połowie tabeli po czym w rundzie wiosennej będzie systematyczny spadek w dolne rejony tabeli i na koniec walka o utrzymanie - wielce prawdopodobne, że znowu z Cracovią
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując