Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13884
Stary 31.05.2011, 20:09
Ponoć Adrian Sikora ma iść do Podbeskidzia.
W ogóle ten zespół to może być ciekawy dodatek do ligi. Trener cytujący na konferencjach Hłaskę? To się rzadko zdarza.
Odpowiedz cytując