Wyświetl pojedynczy post
Zotek
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11464
Stary 31.05.2011, 19:20
W sumie to sie nie dziwie, ze do takiej dyskusji dochodzi. Zawsze mozna bylo ponarzekac na Lobodzinskiego albo Pawelka, ale ich cholera juz nie ma. Klub daje przeslanki, ze zaczyna dzialac profesjonalnie to tez nie wypada najezdzac. Maaskant zrobil cos z nieczego to tez raczej mu sie nie nalezy. No ale jak Ci pilkarze mogli sie powyglupiac?! To uwlacza wizerunkowi!

ehh...
Odpowiedz cytując