Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11457
Stary 31.05.2011, 18:45
Jeśli już musicie o tym pisać to proszę bez osobistych wycieczek.

A tak na marginesie może już dość tej ekscytującej i tyle wnoszącej w nasze wiślackie życie dyskusji. To się robi żałosne
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 31.05.2011 o godz. 18:47.
Odpowiedz cytując