CH. napisał(a):

Co podchwyci?
przecież te gesty były ujęte przez 30 fotoreporterów i kilka stacji telewizyjnych
co do Paljica to nie pierwszy raz tak robi, w derbach Krakowa całował Pawełka, często się do kogoś "tulił" po wygranych meczach, bramkach, strasznie wylewny z niego typ
|
ano i jakoś nikomu nie przyszło do głowy by dopatrywać się problemu

Ale skoro kibice Wisły widzą problem to na pewno media Wiśle jakże przychylne też go prędziutko dostrzegą
Temat jest temat
