Wyświetl pojedynczy post
fond
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11455
Stary 31.05.2011, 18:40
CH. napisał(a):Wyświetl post
Co podchwyci?
przecież te gesty były ujęte przez 30 fotoreporterów i kilka stacji telewizyjnych
co do Paljica to nie pierwszy raz tak robi, w derbach Krakowa całował Pawełka, często się do kogoś "tulił" po wygranych meczach, bramkach, strasznie wylewny z niego typ
ano i jakoś nikomu nie przyszło do głowy by dopatrywać się problemu Ale skoro kibice Wisły widzą problem to na pewno media Wiśle jakże przychylne też go prędziutko dostrzegą

Temat jest temat
Odpowiedz cytując