Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11454
Stary 31.05.2011, 18:37
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze: bez nich dwoch bysmy mistrzem nie zostali i tacy ciency to oni nie sa.
Po drugie: jak masz zamiar cale zycie spogladac na wszystko przez pryzmat : "a co inni powiedza", to gratuluje drogi zyciowej.
Po trzecie: homofobia niektorym to juz sie na mozg rzucila.
ad1. - a to przepraszam, niech robią co chcą - w końcu pomogli mistrza zdobyć
ad2 .- o moją drogę życiową się nie martw, bo też nie o nią tu chodzi - interesuje mnie co inni powiedzą o Wiślę, nie chcę by wizerunek tego wspaniałego klubu szargało dwóch patafianów z bałkanów
ad3. - bije, oj bije...
Odpowiedz cytując