Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18721
Stary 31.05.2011, 18:05
licoo napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe na co pójdzie te 30 mln, niech z tego zapłacą za dokończenie stadionu a nie na Wisłę będą zwalać.
Z tego, co czytałem to te 30 mln jest wpisane już do budżetu Krakowa na ten rok, czytaj: pójdzie na bieżące funkcjonowanie miasta. O ile oczywiście jakiś frajer się znajdzie za te pieniądze.
rrr
Odpowiedz cytując