licoo napisał(a):

|
Ciekawe na co pójdzie te 30 mln, niech z tego zapłacą za dokończenie stadionu a nie na Wisłę będą zwalać.
|
Z tego, co czytałem to te 30 mln jest wpisane już do budżetu Krakowa na ten rok, czytaj: pójdzie na bieżące funkcjonowanie miasta. O ile oczywiście jakiś frajer się znajdzie za te pieniądze.