Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11438
Stary 31.05.2011, 17:49
Za jedno trzeba Dragiemu i Gordiemu podziękować. Gdyby nie ich homo-aranżacje zdjęciowe ,w życiu bym się nie dowiedział ile na tym forum jest "radosnych" kibiców, którzy są otwarci ,tolerancyjni, postępowi, europejscy jednym słowem.

W ogóle Wisła dumnym krokiem ,kroczy w awangardzie postępu. "W szkle kontaktowym" się kibiców Wisły nie mogli nachwalić. Jacy kulturalni!!! High life!!! Europa... Nawet złego słowa się na Tuska nie usłyszy. To są kibice odpowiedzialni nie dający wichrzycielom posłuchu. Kulturalnie dopingują....
Odpowiedz cytując