fanfan napisał(a):

|
Przecież to był żart podobnie jak zachowanie obu piłkarzy . Wyluzuj trochę .
|
Również tak uważam.Nie widzę najmniejszego sensu doszukiwania sie jakis teorii, robienia zamieszania na siłe.Nasi piłkarze zdobyli 13 tytuł Mistrzowski ale to jednak za mało i trzeba wrzucić kamyk do ogródka.Wyluzujcie troche, bo aż szkoda czytac takie 'wypociny'

WIECEJ SZACUNKU, MNIEJ MARUDZENIA NA TYM FORUM!
bez odbioru.