Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11434
Stary 31.05.2011, 17:31
niestety nie każdy, kibic myśli zanim coś wrzuci i nie dla każdego ważne jest dobro WISŁY. Ja bym bardzo chciał żeby każdy kibic Wisły pomyślał zanim coś powie czy napisze.
Odpowiedz cytując