Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11433
Stary 31.05.2011, 17:27
gigant napisał(a):Wyświetl post
Napisałem wyraźnie, ale wykropkowało w p.izdu. Okreslenie może niefortunne, ale kazde inne które przychodzi mi do głowy, dla głodnych ma ten sam podtekst.

Dobra napiszę po gazeto wyborczemu. Pożegnałbym obu natychmiast.
Ok. Jak jakis skorokop sciagnie koszulke po bramce to oprocz zoltej kartki pasowalaby jeszcze kara chlosty. I tak potem w imie przyzwoitosci zakazac w ogole pilkarzom biegac w krotkich spodenkach i podkoszulkach bo moga gorszyc.
Powód: nobo
Ostatnio edytowane przez sanderuss : 31.05.2011 o godz. 17:28.
Odpowiedz cytując