gigant napisał(a):

Napisałem wyraźnie, ale wykropkowało w p.izdu. Okreslenie może niefortunne, ale kazde inne które przychodzi mi do głowy, dla głodnych ma ten sam podtekst.
Dobra napiszę po gazeto wyborczemu. Pożegnałbym obu natychmiast.
|
Ok. Jak jakis skorokop sciagnie koszulke po bramce to oprocz zoltej kartki pasowalaby jeszcze kara chlosty. I tak potem w imie przyzwoitosci zakazac w ogole pilkarzom biegac w krotkich spodenkach i podkoszulkach bo moga gorszyc.