licoo napisał(a):

|
Ciekawe na co pójdzie te 30 mln, niech z tego zapłacą za dokończenie stadionu a nie na Wisłę będą zwalać.
|
a swoją drogą to ciekawe czy nasz prezes (skoro Wisła ma być operatorem) zrezygnuje z możliwości zaoferowania jakiemuś sponsorowi "naming rights"...