Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18720
Stary 31.05.2011, 17:16
licoo napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe na co pójdzie te 30 mln, niech z tego zapłacą za dokończenie stadionu a nie na Wisłę będą zwalać.
a swoją drogą to ciekawe czy nasz prezes (skoro Wisła ma być operatorem) zrezygnuje z możliwości zaoferowania jakiemuś sponsorowi "naming rights"...
Ostatnio edytowane przez zybert77 : 31.05.2011 o godz. 17:24.
Odpowiedz cytując