Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11430
Stary 31.05.2011, 16:34
Nie ma to jak kibice którzy uwielbiają na forum obrzucać gównem własnych piłkarzy i robią aferę na kilka stron . Widzę że duża część tego forum to wielbiciele Radia Maryja oraz dzieci które jeszcze wielu rzeczy nie rozumieją i uwielbiają atakować . Tak było z Chavezem który po przypadkowym nadepnięcie na rywala został nazwany na tym forum największym brutalem , bandytą i żeby wy.ebać go z klubu ; tak było jak Melikson przychodził do Wisły i kilka storn tematu " Wisła nie dla Żyda" , podobnie było jak Paljić kopnął koszulką . Narobiliście szumu , jakaś gazeta to podłapała i już o Wiśle było głośno i tworzyła się nieprzyjemna atmosfera , sracie do własnego gniazda ! Chcecie by znów tak było ? Co Ci piłkarze takiego złego zrobili ? Że wygłupiali się ? Zauważcie ,że oni to wszystko robili gdy była kamera czy robiono zdjęcia - myśleli że będzie to zabawne i dla niektórych osób było , niektórzy byli zniesmaczeni ale ok - było minęło i nie róbmy z tego wielkiego halo !! Wy nigdy się nie wygłupialiście ? Oni tylko zapozowali do zdjęcia by mieć jakąś śmieszną pamiątkę z Mistrzostwa Polski !!! Z Czarkiem też to był żart więc o co Wam chodzi ?
Podchodźcie do tego z dystansem i weźcie po uwagę że ludzie z Bałkanów mają inna mentalność od Polaków którzy tylko narzekać potrafią!! Pamiętacie jak tak bramkarz ( chyba Karadżov) był przymierzany do Wisły ? Też miał podobne fotki i przez kilka stron płakaliście ,że nie chcecie geja w Wiśle - oczywiście nie przyszedł bo prawdopodobnie była to plotka a później się okazało że on jest hetero podobnie jak Gordan i Dragan z czego pierwszy ma dziewczynę ( nawet spoko) a drugi ( na 85 %) żonę i dzieci a że czasami lubią powygłupiać się - no cóż są dorośli , mają do tego prawo! Więc przestańcie już ich obrażać i robić z igły widły !!!

gigant napisał(a):Wyświetl post
Wyjebałbym obu, Bunozę i Pajlica w ....u.
Nie chcę nawet myśleć w co ...
Ostatnio edytowane przez fanfan : 31.05.2011 o godz. 16:41.
Odpowiedz cytując