Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11427
Stary 31.05.2011, 16:21
gigant napisał(a):Wyświetl post
Wyjebałbym obu, Bunozę i Pajlica
Hehe to słowo nie powinno być użyte w tym zdaniu
Abstrahując od tematu, bardziej martwi mnie kontuzja Meliksona , miesiąc pauzy czyli nie rozpocznie przygotowań razem z drużyną, ale 3 tygodnie poźniej,zaczynają się schody.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując