gigant napisał(a):

|
Wyjebałbym obu, Bunozę i Pajlica
|
Hehe to słowo nie powinno być użyte w tym zdaniu

Abstrahując od tematu, bardziej martwi mnie kontuzja Meliksona , miesiąc pauzy czyli nie rozpocznie przygotowań razem z drużyną, ale 3 tygodnie poźniej,zaczynają się schody.