Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11425
Stary 31.05.2011, 16:13
gigant napisał(a):Wyświetl post
Jaki lekki niesmak? Wyjebałbym obu, Bunozę i Pajlica w ....u. Nikt mi nie wmówi ze w chwili największej euforii po spozyciu nie wiadomo jakiej ilości trunków, myslał o lizaniu sutów kumplowi. Dla mnie obaj sa spaleni i czekam z niecierpliwoscią kiedy wylecą z Wisły. Zajebisty wizerunek marketingowy, dwóch kolesi z Wisły w pedalskich pozach. Dla swojej przyjemności moga się nawet pchać w gliniarę, ale nie wtedy jak bedą kojarzeni z Wisłą.
Pozegnałbym obu bez żalu, z mocnym kopem w dupe na droge.
wyjebałbym obu hahaha dobre . Najlepszą minę na "tym" zdjęciu ma Cikosz...Widać przerażenie na twarzy tego gościa...
Ostatnio edytowane przez Bronex : 31.05.2011 o godz. 16:16.
Odpowiedz cytując