kreseq napisał(a):

|
Korzym czy Janczyk nawet nie stali i nie stana obok Citki. Chlopak gdyby nie kontuzja moglby wiele zdzialac. Zanim przytrafila mu sie ta feralna kontuzja to mieszal tak ze zjadal Korzyma i Janczyka razem wzietych.
|
Dokładnie. Miałem okazje go oglądać na żywo w jego najlepszym okresie. Gość był naprawdę niesamowity. Śmiem twierdzić że gdyby nie kontuzja był by najlepszym polskim piłkarzem od czasu Bońka. Ale to temat na inną bajke.