Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13867
Stary 31.05.2011, 15:06
A to Legia nie ściągnęła najlepszego bramkarza swojej ligi Antolovica, czy podstawowego zawodnika Partizana? Przecież to też są fakty, ale nikt nie odważy się napisać pozytywnie o tych dwóch zawodnikach.

Podobnie wygląda sytuacja ze szrotem w Amice. Co z tego, że tak Buric był talentem, a Gancarczyk uchodził za solidnego grajka. Mieli dość czasu na zweryfikowanie swoich umiejętności.

PS. Akurat ja mogę powiedzieć, że jestem w miarę obiektywny, bo tyle goryczy ile ja wylewam na grajków kopiących piłkę na Łazienkowskiej to rzadko się zdarza.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 31.05.2011 o godz. 15:08.
Odpowiedz cytując