|
Chodziło mi o to, że w momencie kiedy przychodzili do Lecha, zamiast do Poznaniu mogliby trafić do Wisły.
Ehhh długo czytałem to forum i dosyć długo po rejestracji nie wypowiadałem się i chyba na czytaniu zostanę bo naprawdę w zdecydowanej większości użytkowników tutaj nie zna pojęcia obiektywizm.
|