Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marek
Junior Member
 
Od: 10.2010
Skąd: Kraków (Poznań-praca)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13866
Stary 31.05.2011, 15:03
Chodziło mi o to, że w momencie kiedy przychodzili do Lecha, zamiast do Poznaniu mogliby trafić do Wisły.
Ehhh długo czytałem to forum i dosyć długo po rejestracji nie wypowiadałem się i chyba na czytaniu zostanę bo naprawdę w zdecydowanej większości użytkowników tutaj nie zna pojęcia obiektywizm.
Odpowiedz cytując