Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13865
Stary 31.05.2011, 15:03
Marek napisał(a):Wyświetl post
Wcale taki zły nie był:

Rengifo
Lewandowski
Arboleda
Peszko
Bandrowski
Stilic
Gancarczyk
Henriquez
Wołakiewicz
Buric
Krivets

Każdego z tych graczy chętnie zobaczyłbym w Wiśle...
Z pierwsza połówka sie zgodze
tylko zauważ, że ostatni naprawde udany transfer poza Rudnevsem to miał miejsce 3 latat temu
Ciekawe czy to przypadke, że w podobnym czasie odszedł od nich Czyżniewski
Moim zdanie cos im w tym komutecie transferowy ewidentnie siadło
I jedna wyjątek - Rudnevs - sytuacji nie zmienia

E: nie zniechecaj sie, ci powyżej mnie to sami legioniści
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 31.05.2011 o godz. 15:05.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując