Marek napisał(a):

Wcale taki zły nie był:
Rengifo
Lewandowski
Arboleda
Peszko
Bandrowski
Stilic
Gancarczyk
Henriquez
Wołakiewicz
Buric
Krivets
Każdego z tych graczy chętnie zobaczyłbym w Wiśle...
|
Z pierwsza połówka sie zgodze
tylko zauważ, że ostatni naprawde udany transfer poza Rudnevsem to miał miejsce 3 latat temu
Ciekawe czy to przypadke, że w podobnym czasie odszedł od nich Czyżniewski
Moim zdanie cos im w tym komutecie transferowy ewidentnie siadło
I jedna wyjątek - Rudnevs - sytuacji nie zmienia
E: nie zniechecaj sie, ci powyżej mnie to sami legioniści

"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"