Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marek
Junior Member
Od: 10.2010
Skąd: Kraków (Poznań-praca)
Offline
#
13856
31.05.2011, 14:30
Wcale taki zły nie był:
Rengifo
Lewandowski
Arboleda
Peszko
Bandrowski
Stilic
Gancarczyk
Henriquez
Wołakiewicz
Buric
Krivets
Każdego z tych graczy chętnie zobaczyłbym w Wiśle...
Marek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marek
Znajdź inne posty napisane przez Marek