Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marek
Junior Member
 
Od: 10.2010
Skąd: Kraków (Poznań-praca)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13856
Stary 31.05.2011, 14:30
Wcale taki zły nie był:

Rengifo
Lewandowski
Arboleda
Peszko
Bandrowski
Stilic
Gancarczyk
Henriquez
Wołakiewicz
Buric
Krivets

Każdego z tych graczy chętnie zobaczyłbym w Wiśle...
Odpowiedz cytując