Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
godzilla
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: PB
Offline
#
22122
31.05.2011, 10:20
w jakim filmie/piosence czy gdziekolwiek indziej wykorzystany jest motyw z 1:13-1:16
http://www.youtube.com/watch?v=xjhlUlgq8VI
z gory dzieki
godzilla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do godzilla
Znajdź inne posty napisane przez godzilla