Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18715
Stary 31.05.2011, 10:19
Dokladnie crazykaro, mialem to napisac wczoraj - lepiej ze nie ma slonca, bo spokojnie meczs sie ogladnie, ten kto byl na wschodniej na mecz z Polonia wie o czym mowie... Nie widac telebimu?

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...yczenie/46834/

To zdjecie jest zrobione z lozy prezydenckiej, miedzy 2 i 3 rzedem od gory (czyli normalnie miedzy 1 i 2 bo tylko w prezydenckiej sa 3 rzedy), osoba ktora robi zdjecie stoi a i tak widac 3/4 telebimu, wiec siedzac nawet w ostatnim rzedzie w skyboxie i tak widac caly telebim. Ale mowil znajomy ktory byl w skyboxie na ostatnim meczu ze widok mimo wszystko nie powala..
Odpowiedz cytując