Dokladnie crazykaro, mialem to napisac wczoraj - lepiej ze nie ma slonca, bo spokojnie meczs sie ogladnie, ten kto byl na wschodniej na mecz z Polonia wie o czym mowie... Nie widac telebimu?
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...yczenie/46834/
To zdjecie jest zrobione z lozy prezydenckiej, miedzy 2 i 3 rzedem od gory (czyli normalnie miedzy 1 i 2 bo tylko w prezydenckiej sa 3 rzedy), osoba ktora robi zdjecie stoi a i tak widac 3/4 telebimu, wiec siedzac nawet w ostatnim rzedzie w skyboxie i tak widac caly telebim. Ale mowil znajomy ktory byl w skyboxie na ostatnim meczu ze widok mimo wszystko nie powala..